Łóżeczko 2w1 GLAMOUR z szufladą

Oferta obejmuje:

 1. Łóżeczko niemowlęce GLAMOUR
 2. Stelaż do łóżeczka 
 3. Dwa wyciągane szczebelki
 4. Szuflada na prowadnicach
 5. Pokrywa na szufladę
 6. Ochronny GRYZAK
 7. Barierka ochronna - Dzięki niej można przerobić łóżeczko na tapczanik

ŁÓŻKA LAKIEROWANE ATESTOWANYMI LAKIERAMI WODNYMI !

Kolor
 • Biały
669,00 zł
Brutto

  Polityka prywatności

Zapoznaj się z polityką prywatności

  Dostawa

Zapoznaj się ze szczegółami dostawy

  Zwroty

Zapoznaj się ze szczegółowymi warunkami zwrotów

Przedmiotem oferty jest łóżeczko niemowlęce GLAMOUR wykonane z wysokiej jakości płyty meblowej i drewna sosnowego. Charakteryzuje się prostym i klasycznym wzornictwem.

Proces produkcji uwzględniając rygorystyczne wymogi bezpieczeństwa oraz potrzeby maleństw i ich rodziców wykorzystuje Polskie materiały naturalnego pochodzenia a co za tym idzie nietoksyczne i gwarantujące zdrowe środowisko dla użytkownika. Wieloetapowy proces eliminuje użycie środków chemicznych i korzysta tylko i wyłączne z atestowanych, spełniających wymagane normy surowców.

FUNKCJE I CECHY :

• STELAŻ ŁÓŻECZKA  - Między listwami dna znajdują się wolne przestrzenie dzięki czemu powietrze może cyrkulować cały czas. Łatwość obiegu powietrza w materacu przede wszystkim pozwoli utrzymać jego higienę, a także zachowa jego właściwości. Wykonany ze sklejki liściastej.

• TRZYSTOPNIOWA REGULACJA - Optymalne rozwiązanie dla dziecka, które jeszcze nie siada, dla siedzącego malucha i dla stającego. Funkcja ta sprawia, że łóżeczko dostosowuje się do potrzeb dziecka gwarantując rodzicom spokój o jego bezpieczeństwo oraz łatwość wyjmowania pociechy.

I poziom (najwyższy) - dziecko leży

II poziom (środkowy) - dziecko siada

III poziom (najniższy) - dziecko wstaje

• DWA WYJMOWANE SZCZEBELKI - Dzięki temu można je zdemontować, kiedy dziecko jest już na tyle duże, by potrafiło samo wchodzić

• OCHRONNY GRYZAK - Idealnie sprawdza się na etapie ząbkowania dziecka, zapewniając bezpieczeństwo przed podrażnieniem twardymi elementami. Prosty w użyciu dzięki czemu możemy z łatwością nałożyć go na krawędź drabinki oraz bezproblemowo zdjąć. Jego dodatkową funkcją jest łatwość utrzymywania w czystości oraz wykonanie z nietoksycznego tworzywa sztucznego- całkowicie bezpiecznego dla maleństwa.

• BARIERKA OCHRONNA - Dzięki niej można przerobić łóżeczko na tapczanik. Barierkę stosuję się gdy dziecko samodzielnie potrafi wchodzić do łóżeczka.

• SZUFLADA - Montowana na prowadnicach rolkowych, umożliwiająca łatwe przechowywanie dodatkowych przedmiotów. Szuflada jest montowana na dogodnej wysokości, umożliwiającej wygodne dojście do łóżka, ponadto od góry zabezpieczona jest płytą, która chroni zawartość przed widokiem i kurzem.

WYMIARY WEWNĘTRZNE ŁÓŻKA:

 • Długość wewnętrzna - 120 cm

 • Szerokość wewnętrzna - 60 cm

WYMIARY ZEWNĘTRZNE ŁÓŻKA:

 • Długość - 124 cm

 • Szerokość - 66 cm

 • Wysokość - 100 cm

WYMIAR UŻYTKOWY SZUFLADY:

 • ok. 113,9 cm x 58,2 cm x 11,5 cm

MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU Z MATERACEM:

Materac PIANKA POLIURETANOWA  o grubości 6 cm [gęstość T18]. Wykonany jest z najwyższej jakości pianki zapewniając nie tylko odpowiednią miękkość, ale optymalnie większą cyrkulację powietrza. Jest to ważny czynnik, który sprawia, że dziecko nie poci się nadmiernie.

Materac PIANKA-GRYKA-KOKOS to doskonałe połączenie włókien kokosowych z łuskami gryki zapewnia stabilne ułożenie dziecka w trakcie snu i odpoczynku. Wypełniony naturalnym włóknem kokosowy po jednej ze stron, i łuskami gryki z drugiej strony obszyty bawełnianym pokrowcem, który można zdejmować. Nie do przecenienia jest też komfort, który uzyskujemy w wyniku idealnego dopasowania materaca do kształtu ciała. Warstwa łuski gryczanej zapobiega powstawaniu wad kręgosłupa. Ma właściwości antyalergiczne, przeciwodleżynowe. Materac polecany szczególnie dla najmłodszych, jego grubość to ok. 8,5cm.

 

Wszystkie materace są produktem Polskim zaopatrzonym w wymagane atesty.

Pinewood

Specyficzne kody

Komentarze (0)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii: