Komoda GLAMOUR z trzema szufladami

Komoda GLAMOUR
Nowy produkt

Komoda z kolekcji GLAMOUR

Klasyczna i elegancka linia mebli dziecięcych o świeżym i delikatnym wyglądzie. Kolekcja utrzymana jest w jasnej stylistyce uszlachetniona pięknymi, kryształowymi uchwytami.

MEBLE LAKIEROWANE ATESTOWANYMI LAKIERAMI WODNYMI !

Kolor
  • Biały
885,00 zł
Brutto

  Polityka prywatności

Zapoznaj się z polityką prywatności

  Dostawa

Zapoznaj się ze szczegółami dostawy

  Zwroty

Zapoznaj się ze szczegółowymi warunkami zwrotów

Przedmiotem oferty jest komoda z kolekcji GLAMOUR. Klasyczna i elegancka linia mebli dziecięcych o świeżym i delikatnym wyglądzie. Kolekcja utrzymana jest w jasnej stylistyce uszlachetniona pięknymi, kryształowymi uchwytami. Dzięki swojej stylistycznej uniwersalność, będzie świetnie wyglądać zarówno w przytulnej sypialni dziecięcej, jak i nowoczesnym pokoju młodzieżowym.

WYKONANIE:

Komoda wykonana jest z wysokiej jakości płyty meblowej ( gatunek E1 ) i surowców zgodnych z wymaganymi normami. Jej zaokrąglone kształty i jakość tworzywa zapewnia niepodważalne bezpieczeństwo dla małego użytkownika. Fronty podkreślone subtelnymi frezami oraz kryształowymi uchwytami. Wyjątkowe wykończenie boków komody, które po złożeniu tworzą nóżki, delikatnie unoszące mebel nad podłogą. Szuflady montowane na prowadnicach rolkowych, umożliwiające łatwe przechowywanie garderoby dziecka. Zostały tak zaprojektowane by ich pojemne wnętrze usatysfakcjonowało każdego rodzica.

Meble wykonywane są tylko z sprawdzonych surowców posiadających wszystkie wymagane atesty i certyfikaty. Prostota kształtów i delikatne dodatki sprawą, że w pomieszczeniu zapanuje przyjemna, dziecięca atmosfera.

WYMIARY KOMODY:

Proces produkcji uwzględniający rygorystyczne wymogi bezpieczeństwa oraz potrzeby dzieci ich rodziców, wykorzystuje Polskie materiały naturalnego pochodzenia a co za tym idzie nietoksyczne i gwarantujące zdrowe środowisko dla użytkownika. Wieloetapowy proces eliminuje użycie środków chemicznych i korzysta tylko i wyłączne z atestowanych, spełniających wymagane normy surowców .

Z NAMI UMEBLUJESZ POKÓJ DLA SWOJEGO DZIECKA.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ CAŁĄ OFERTĄ.

Pinewood
Komoda GLAMOUR
Nowy produkt

Opis

Długość
46 cm
Szerokość
88,5 cm
Wysokość
98,5 cm
Wymiar użytkowy szuflady
69,5 cm x 38 cm x 18 cm
Wymiar przewijaka
73,5 cm x 55 cm

Specyficzne kody

Pliki do pobrania

Komentarze (0)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

10 innych produktów w tej samej kategorii: