• -49,00 zł

Łóżeczko / Tapczanik HOUSE z szufladą

Oferta obejmuje:

  1. Łóżeczko niemowlęce DOMEK
  2. Stelaż do łóżeczka 
  3. Dwa wyciągane szczebelki
  4. Ochronny GRYZAK
  5. Barierka ochronna - Dzięki niej można przerobić łóżeczko na tapczanik
  6. Szuflada na prowadnicach
  7. Pokrywa na szufladę

ŁÓŻKA LAKIEROWANE ATESTOWANYMI LAKIERAMI WODNYMI !

Kolor
  • Biały
669,00 zł
620,00 zł Zniżka 49,00 zł
Brutto

  Polityka prywatności

Zapoznaj się z polityką prywatności

  Dostawa

Zapoznaj się ze szczegółami dostawy

  Zwroty

Zapoznaj się ze szczegółowymi warunkami zwrotów

Przedmiotem oferty jest łóżeczko niemowlęce DOMEK wykonane z wysokiej jakości płyty meblowej, sklejki i drewna sosnowego. Charakteryzuje się prostym i klasycznym wzornictwem.

Proces produkcji uwzględniając rygorystyczne wymogi bezpieczeństwa oraz potrzeby maleństw i ich rodziców wykorzystuje Polskie materiały naturalnego pochodzenia a co za tym idzie nietoksyczne i gwarantujące zdrowe środowisko dla użytkownika. Wieloetapowy proces eliminuje użycie środków chemicznych i korzysta tylko i wyłączne z atestowanych, spełniających wymagane normy surowców.

FUNKCJE I CECHY :

• STELAŻ ŁÓŻECZKA  - Między listwami dna znajdują się wolne przestrzenie dzięki czemu powietrze może cyrkulować cały czas. Łatwość obiegu powietrza w materacu przede wszystkim pozwoli utrzymać jego higienę, a także zachowa jego właściwości. Wykonany ze sklejki liściastej.

• TRZYSTOPNIOWA REGULACJA - Optymalne rozwiązanie dla dziecka, które jeszcze nie siada, dla siedzącego malucha i dla stającego. Funkcja ta sprawia, że łóżeczko dostosowuje się do potrzeb dziecka gwarantując rodzicom spokój o jego bezpieczeństwo oraz łatwość wyjmowania pociechy.

I poziom (najwyższy) - dziecko leży

II poziom (środkowy) - dziecko siada

III poziom (najniższy) - dziecko wstaje

• DWA WYJMOWANE SZCZEBELKI - Dzięki temu można je zdemontować, kiedy dziecko jest już na tyle duże, by potrafiło samo wchodzić

• OCHRONNY GRYZAK - Idealnie sprawdza się na etapie ząbkowania dziecka, zapewniając bezpieczeństwo przed podrażnieniem twardymi elementami. Prosty w użyciu dzięki czemu możemy z łatwością nałożyć go na krawędź drabinki oraz bezproblemowo zdjąć. Jego dodatkową funkcją jest łatwość utrzymywania w czystości oraz wykonanie z nietoksycznego tworzywa sztucznego- całkowicie bezpiecznego dla maleństwa.

• BARIERKA OCHRONNA - Dzięki niej można przerobić łóżeczko na tapczanik. Barierkę stosuję się gdy dziecko samodzielnie potrafi wchodzić do łóżeczka.

• SZUFLADA - Montowana na prowadnicach rolkowych, umożliwiająca łatwe przechowywanie dodatkowych przedmiotów. Szuflada jest montowana na dogodnej wysokości, umożliwiającej wygodne dojście do łóżka, ponadto od góry zabezpieczona jest płytą, która chroni zawartość przed widokiem i kurzem.

Oferujemy duży wybór interesujących pełnych designu modeli tak aby rodzic mógł zaprojektować pokój marzeń dla swojego dziecka. Wiemy, że łóżeczko prócz funkcji bezpieczeństwa i komfortu powinno być przyjemnym dla oka wyposażeniem pokoju dlatego też oferowane przez nas modele występują w wielu atrakcyjnych kolorach. Dodatkowo łóżeczka odznaczają się wysoką starannością wykonania dbającą o każdy nawet najmniejszy element. Urocza grafika na froncie łóżka wprowadza dziecięcy charakter w pokoju.

WYMIARY ŁÓŻECZKA:

domek szkic1.jpg

MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU Z MATERACEM:

Materac PIANKA POLIURETANOWA  o grubości 6 cm [gęstość T18]. Wykonany jest z najwyższej jakości pianki zapewniając nie tylko odpowiednią miękkość, ale optymalnie większą cyrkulację powietrza. Jest to ważny czynnik, który sprawia, że dziecko nie poci się nadmiernie.

 

Wszystkie materace są produktem Polskim zaopatrzonym w wymagane atesty.

Pinewood

Specyficzne kody

Zobacz także

Komentarze (0)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii: