Biurko BELLA z dwoma szufladami

Biurko BELLA
Nowy produkt

Biurko z kolekcji BELLA

Klasyczna i elegancka linia mebli dziecięcych o świeżym i delikatnym wyglądzie. Kolekcja utrzymana jest w jasnej stylistyce uszlachetniona charakterystycznym dekorem z serduszkiem.

MEBLE LAKIEROWANE ATESTOWANYMI LAKIERAMI WODNYMI !

Kolor
  • Biały
999,00 zł
Brutto

  Polityka prywatności

Zapoznaj się z polityką prywatności

  Dostawa

Zapoznaj się ze szczegółami dostawy

  Zwroty

Zapoznaj się ze szczegółowymi warunkami zwrotów

Przedmiotem oferty jest biurko z kolekcji BELLA. Klasyczna i elegancka linia mebli dziecięcych o świeżym i delikatnym wyglądzie. Kolekcja utrzymana jest w jasnej stylistyce uszlachetniona charakterystycznym dekorem z serduszkiem. Dzięki swojej stylistycznej uniwersalność, będzie świetnie wyglądać zarówno w przytulnej sypialni dziecięcej, jak i nowoczesnym pokoju młodzieżowym.

WYKONANIE:

Biurko wykonane jest z wysokiej jakości płyty meblowej ( gatunek E1 ) i surowców zgodnych z wymaganymi normami. Fronty podkreślone subtelnymi frezami oraz klasycznymi gałkami meblowymi. Biurko stoi na czterech ozdobnych toczonych nogach z litego drewna.

Biurko to ważny mebel w każdym pokoju dziecka. To właśnie przy nim powstają pierwsze obrazki, pierwsze litery i całe zdania. To miejsce zarówno do zabawy, jak i nauki. Dwie szuflady montowane na prowadnicach rolkowych pomieszczą wszystkie artykuły piśmiennicze i malarskie.

WYMIARY BIURKA:

szkic_5.jpg

Proces produkcji uwzględniając rygorystyczne wymogi bezpieczeństwa oraz potrzeby dziecka wykorzystuje Polskie materiały naturalnego pochodzenia a co za tym idzie nietoksyczne i gwarantujące zdrowe środowisko dla użytkownika. Wieloetapowy proces eliminuje użycie środków chemicznych i korzysta tylko i wyłączne z atestowanych, spełniających wymagane normy surowców.

Z NAMI UMEBLUJESZ POKÓJ DLA SWOJEGO DZIECKA.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ CAŁĄ OFERTĄ.

Pinewood
Biurko BELLA
Nowy produkt

Opis

Długość
65 cm
Szerokość
120 cm
Wysokość
75 cm + element dekoracyjny 10cm
Wymiar użytkowy szuflady
26 cm x 32 cm x 10
Wysokość falbany
10 cm

Specyficzne kody

Zobacz także

Komentarze (0)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

7 innych produktów w tej samej kategorii: