Łóżko piętrowe Mati bez szuflady

Nowy produkt

Oferta obejmuje:

1) Łóżko piętrowe MATI

2) Dwa stelaże do łóżka

3) Dwa materace piankowe o grubości 6 cm

4) Zdejmowane pokrowce na materace

ŁÓŻKA LAKIEROWANE ATESTOWANYMI LAKIERAMI WODNYMI !

Więcej szczegółów

38845 Przedmioty

625 zł brutto

  • Nie
  • Tak (+ 40 PLN)

Dodaj do listy życzeń

Opis

Długość 164 cm / 184 cm
Szerokość 89 cm
Wysokość 168 cm
Grubość barierek i frontów 18 mm

Więcej informacji

Łóżko PIĘTROWE MATI wykonane z mocnej płyty MDF lakierowanej, oraz z płyty wiórowej laminowanej. Przeznaczone dla dwójki dzieci. Cechuje je duża funkcjonalność szczególnie w małych pomieszczeniach oraz solidność wykonania i innowacyjność. Stelaż wykonany z drewna sosnowego. Jako producenci dajemy gwarancję, że rodzic może spokojnie położyć się z dzieckiem (udźwig do 100kg). Boki łóżka zostały tak wyprofilowane, aby pełniły również funkcje ochronne i zapewniały dziecku stuprocentowe bezpieczeństwo podczas snu, ponad to w produkcji wykorzystywane są tylko i wyłącznie surowce i lakiery spełniające wszystkie wymagane normy. Łóżko w zestawie posiada dwa wygodne materace piankowe objęte atestem i zdejmowanym pokrowcem, co zapewnia wysoki poziom higieny.

WYMIARY ZEWNĘTRZNE ŁÓŻKA:

MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU Z LEPSZYMI MATERACAMI:

Materac PIANKA-KOKOS o grubości ok. 7,5 cm wypełniony naturalnym włóknem kokosowy pozwala na prawidłowe dopasowanie się i formowanie według śpiącego, stanowiąc idealną podporę całego ciała, dodatkowo stwarza możliwość przyspieszenia regeneracji kręgosłupa. Ponad to materac posiada właściwości termiczne i zapewnia właściwą cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Cechuje się wysoką elastycznością, pochłania wydzielany pot i wilgoć panującą w otoczeniu. Dzięki zastosowaniu płyt kokosowych uzyskuje się efekt usztywnienia materaca.

Materac PIANKA-GRYKA-KOKOS to doskonałe połączenie włókien kokosowych z łuskami gryki zapewnia stabilne ułożenie dziecka w trakcie snu i odpoczynku. Wypełniony naturalnym włóknem kokosowy po jednej ze stron, i łuskami gryki z drugiej strony obszyty bawełnianym pokrowcem, który można zdejmować. Nie do przecenienia jest też komfort, który uzyskujemy w wyniku idealnego dopasowania materaca do kształtu ciała. Warstwa łuski gryczanej zapobiega powstawaniu wad kręgosłupa. Ma właściwości antyalergiczne, przeciwodleżynowe. Materac polecany szczególnie dla najmłodszych, jego grubość to ok. 8,5cm.

Wszystkie materace są produktem Polskim zaopatrzonym w wymagane atesty.

Uwaga ! Elementy wystroju oraz wnętrza nie wchodzą w skład aukcji. Zdjęcia są poglądowymi zdjęciami produktu w jednym z dostępnych wymiarów, odcienie kolorów widoczne na Państwa monitorach mogą się różnić od kolorów faktycznych w zależności od ustawień.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Łóżko piętrowe Mati bez szuflady

Łóżko piętrowe Mati bez szuflady

Oferta obejmuje:

1) Łóżko piętrowe MATI

2) Dwa stelaże do łóżka

3) Dwa materace piankowe o grubości 6 cm

4) Zdejmowane pokrowce na materace

ŁÓŻKA LAKIEROWANE ATESTOWANYMI LAKIERAMI WODNYMI !