Firma Pinewood to Polska firma działająca na rynku od 2012 roku. Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości łóżek, wykonanych ze sprawdzonych materiałów spełniających wszelkie normy bezpieczeństwa, które zapewnią Twojemu dziecku bezpieczeństwo, komfort i wygodę w codziennym użyciu. W naszej szerokiej ofercie wzorców i kolorów posiadamy łóżka dziecięce zarówno dla dziewczynek jak i dla chłopców.

Wiemy jak ważne dla rodzica jest bezpieczeństwo i szczęście jego pociechy. Dla nas również jest to priorytet który uwzględniamy podczas każdej produkcji, dbając o najdrobniejsze detale i stosując się do obowiązujących norm. Dokładamy wszelkich starań by nasz mały klient miał piękne kolorowe sny. Ponadto dbamy o dodatkowe udogodnienia w postaci wysuwanych szuflad, w których zmieści się zestaw pościeli lub kocyk, oraz wybór odpowiedniego atestowanego materaca tak aby jego kolejne warstwy pomagały w utrzymaniu właściwej postawy ciała. Dodatkowo drewno i płyta stosowane w procesie produkcji posiadają atesty jakości, a lakiery wykorzystywane do malowania  posiadają atesty dla produktów dziecięcych i zabawek.
To wszystko sprawia, że nasze łóżeczka stają się doskonałym wyborem dla każdego rodzica pragnącego stworzyć swojemu dziecku jego mały azyl do którego, zawsze będzie chciał wracać.
 
Jesteśmy pewni, że każdy rodzic znajdzie tu produkt spełniający nawet najbardziej wygórowane wymagania. Nawet Mały Człowiek może mieć Wielkie Potrzeby – u nas z pewnością uda Wam się je zaspokoić. Zapraszamy !